81 відгук
+380 (73) 407-90-87
Витратні матеріали для електроінструменту

Отрезные абразивные круги

Высокое качество отрезных дисков «а.т.т.» стало возможным благодаря использованию качественного сырья и современных технологий. Отрезные круги - это прочный инструмент для резки изделий из различных сталей и сплавов. Используются на отрезных станках различной конструкции, шлифовальных машинах малой механизации. Абразивные круги ТМ «а.т.т.» имеют оптимальное соотношение цены и качества.
Абразивні відрізні круги: доступна ціна в ТОВ «Українські Абразиви»
Така витратна деталь, як абразивний круг (диск), використовується для розрізання різних предметів і поверхонь. Вона підходить для обробки і металу, і бетону, і каменю. Для кожного з цих матеріалів призначені різні моделі кругів, що вказується на етикетці або в описі товару. У нас ви знайдете найкращі вироби: ми гарантуємо якість, адже є виробником і цінуємо ваш комфорт і свою репутацію.
У чому особливості абразивного кола для болгарки?
Абразивний круг виготовляється з дрібних твердих частинок корунду, електрокорунду і карбіду кремнію, а в якості сполучної речовини використовуються спеціальні смоли. Круги зміцнюються армованою сіткою: саме вона робить їх щільними і надійними, ефективно скріплює диск для безпечного застосування. В основному круги плоскі, але для обробки важкодоступних місць під кутом, а також для створення пазів можна використовувати диски з опуклим посадковим отвором.
Як купити абразивний диск для болгарки від виробника?
Щоб оформити замовлення, наповніть кошик потрібними товарами, потім заповніть форму зворотного зв'язку, вказавши своє ім'я, прізвище, номер і бажаний спосіб оплати, а також вибравши зручне для отримання посилки відділення «Нової Пошти». Ми зв'яжемося з вами найближчим часом. Також ви можете зателефонувати нам самі в будні з 08:30 до 17:30, щоб зробити покупку в режимі живого часу і отримати відповіді на всі запитання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner