81 відгук
+380 (73) 407-90-87
Витратні матеріали для електроінструменту

Дискові пили

Дискові пили – електричний пристрій, що виробляє обробку матеріалу за допомогою обертового диска. Це пристрій має бути в арсеналі кожного майстра і будівельника-професіонала. Компанія «УКРАЇНСЬКІ АБРАЗИВИ» займається виготовленням інструментів та елементів до них вже тривалий час, тому гарантує високу якість своєї роботи.   Пили для розпилювання деревини   Для розпилювання деревини або іншого матеріалу застосовують дискові пилки. Наша компанія робить ці вироби, використовуючи власне обладнання. Диски є деталлю до електричних пил і універсальним деревообробних верстатів. Для того, щоб вибрати якісний товар, рекомендуємо прислухатися до таких порад: • вирішіть, з якого виду матеріалом вам належить працювати; • вибирайте достатню потужність мотора; • подумайте, яка глибина пропилу вам підійде найкраще.   Дискові пили для розпилювання деревини і металу від нашого магазину – гарантія вашої безпечної і легкої роботи. Наші товари відрізняються такими характеристиками, як: • висока продуктивність; • зручність; • компактність; • стійкість до механічних пошкоджень; • міцність.   Асортимент дискових пив   Для придбання дискової пилки вам потрібно зателефонувати за номером телефону, вказаним на нашому сайті. Наш консультант допоможе підібрати оптимальну пилку, і оформити її доставку. Бажаємо вам вдалої і безпечної роботи!
Дискові пили: тільки найкращі пропозиції від компанії «Українські Абразиви»
Розпилювання деревини – процес, в якому безпосередньо брали участь (або принаймні за яким спостерігали) багато людей. Хтось стикався з ним під час ремонту, хтось – при будівництві, інші – виготовляючи меблі або просто виконуючи роботи на дачі. Як би там не було, найпопулярніший інструмент, який використовується для всіх цих справ, – дискова пила.
Наша компанія займається безпосереднім виробництвом такої продукції. В каталозі – широкий вибір деталей до електропил, які призначені для роботи з деревом, МДФ, ЛДСП.
Пильні диски: фактори вибору
Найважливішими характеристиками вважаються:
Розмір диска. Від цього параметра залежить як максимальна товщина розпалюваного матеріалу, так і найбільша допустима к-сть обертів диска, причому останній показник знижується зі збільшенням діаметра круга.
Товщина круга. Вона визначає енерговитрати і стійкість в роботі. Тонкі диски витрачають менше енергії, але вимагають дуже обережного поводження; товсті – набагато стійкіші, але необхідна потужніша пила.
К-сть зубів. Диск з невеликим числом зубів хороший для деревини з різною щільністю; із середнім – для широкого спектру різних видів робіт; з великим – оптимальний для створення поперечних розпилів.
Форма зубів. Для робіт, що не вимагають високої точності, підійде плоска заточка, для різання, наприклад, ламінату – трапецієвидна геометрія, тоді як змінний нахил є універсальним.
Правильно підібравши таку деталь, ви тим самим не просто гарантуєте швидку і якісну обробку матеріалу, але й зможете запобігти отриманню травм, уникнути браку й зменшити кількість відходів.
Як можна дискові пили по дереву купити в нашому магазині?
Визначившись з вибором (надати детальну консультацію за потреби може наш менеджер), додайте потрібний виріб в віртуальну корзину і заповніть форму зворотного зв'язку. Також ми приймаємо ваші заявки в телефонному режимі.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner